Tööpakkumised 08. juuli admin

Tootsi Lasteaed-Põhikool kuulutab välja konkursi 2024/2025 õppeaastaks järgnevatele ametikohtadele:

• abiõpetaja             0,5 ametikohta

• koolipsühholoog   0,5 ametikohta

• logopeed              0,5 ametikohta

• poiste tööõpetus     6 tundi nädalas

• füüsika                    2 tundi nädalas

• loodusõpetus          7 tundi nädalas

• geograafia              4 tundi nädalas

• bioloogia                 4 tundi nädalas

• muusikaõpetus       7 tundi nädalas

Õpetajate ametikohtadele kandideerijatel peab olema valmidus õpetada liitklassides ja individuaalsete õppekavade alusel.

Omalt poolt pakume:

• logopeedi ja psühholoogi palgamäära, mis  on 5% kõrgem õpetaja miinimumpalgamäärast.

• Põhja-Pärnumaa noore spetsialisti toetust 300 eurot kuus (vajalik on sissekirjutus) 12 kuuks

• õpetaja koolituse ja tugispetsialistide koolituste stipendiumi 150 eurot kuus

• osalemist Liikuma Kutsuva Kooli tegemistes

• koolil on olemas 1 ametikorter