Projektid

KIK-i projekt 2024

Kooli õpilased osalesid 4.septembril SA Keskkonnainvesteeringute Keskus poolt rahastatud õppeprogrammides Soomaa Rahvuspargis. Projektis osales Tootsi Lasteaed-Põhikooli 1.-9. klassi õpilased. Õpilased olid jaotatud viieks õpigrupiks, võttes aluseks nende vanust ning vajadusel eripära. Õpilased osalesid kolmes erinevas õppeprogrammis. Programmide valikul lähtusime printsiibist, et inimene on osa loodusest, meie majandustegevuse ja kultuuri jätkusuutlikkus sõltub loodusest ning looduse hüvesid kasutades peame arvestama piiridega, mida ületades ohustame kogu elu Maal. Õppeprogrammide valik:  “Kodumetsa elanikud”, “Tarkusi matkamisest” ning "Soososinad ja rabasosinad". Programme pakkuvaks ettevõtteks on MTÜ Aasavili.