Warning: Invalid argument supplied for foreach() funktsioonis menu_unserialize() (rida 408 / /srv/kooliveeb/includes/menu.inc).

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable funktsioonis _menu_check_access() (rida 645 / /srv/kooliveeb/includes/menu.inc).

Sulge

Taastub tavapärane õppetöö 07. jaanuar admin

11. jaanuarist jätkame kontaktõppega koolimajas.

Koolis tuleb jälgida kõiki kehtivaid Terviseameti nõudeid. Ennetusmeetmed:

• Koolimajas on tagatud käte hügieeniks desinfitseerimisvahendid;  tualettruumides on olemas kätepesuvahendid.
  • Käsi tuleb pesta hommikul koolimajja sisenedes, enne sööki, õuest tulles, pärast nina nuuskamist, aevastamist või köhimist, pärast tualeti kasutamist ja muudel aegadel vastavalt vajadusele.
  • Koolimajas toimub regulaarne klassiruumide tuulutamine vahetundides.
  • Koolis käivad vaid terved õpilased ja personal, haigusnähtudega tuleb jääda koju.
  • Koolil on õigus saata haigusnähtudega laps koju, teavitades sellest eelnevalt lapsevanemat.

11. jaanuarist jätkame kontaktõppega koolimajas.

Koolis tuleb jälgida kõiki kehtivaid Terviseameti nõudeid. Ennetusmeetmed:

• Koolimajas toimub regulaarne klassiruumide tuulutamine vahetundides.