Warning: Invalid argument supplied for foreach() funktsioonis menu_unserialize() (rida 408 / /srv/kooliveeb/includes/menu.inc).

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable funktsioonis _menu_check_access() (rida 645 / /srv/kooliveeb/includes/menu.inc).

Sulge

Nõuanded distantsõppega toimetulekuks 20. märts admin

Innove õppekava- ja metoodikaagentuur on valmistanud lühikesed nõuandevideod õpilastele ja lapsevanematele koduõppega toimetulekuks.

Videod võtavad lühidalt kokku kõige olulisema praegusel keerukal perioodil.

Õpilastele annavad nõu 8. ja 10. klassi õpilased ise, vanematele aga Innove spetsialistid.

Innove Rajaleidjal on valminud kaks artiklit, mis aitavad lapsevanematel oma lapsi tekkinud olukorras toetada.

Videod võtavad lühidalt kokku kõige olulisema praegusel keerukal perioodil.