Kooli tublimad ainetundjad 22. veebruar admin

Selle õppeaasta olümpiaadikarusell pöörleb. Eriline on ainevõistluste toimumine ja korraldamine. Enamik olümpiaade saab teha arvutis oma koolis.

Detsembris toimus Zoomis muusikaviktoriin, kus meie kooli võistkond- Kadi -Katarina Paap, Kristelle Reinjärv ja Guzell Faizullin saavutasid maakoolide osas III koha.

Jõulukuul tuli teade Läänemere veebiviktoriini 2020 tulemustest, kus osales 3748 õpilast 8 Läänemereriigist, Eestist  võttis osa 83 kooli, 2811 osalejaga.

Meie kooli 9. klassi õpilane Sander Vink  pälvis eriauhinna.

Täpsemalt saab lugeda siit:  https://bsp.tartuloodusmaja.ee/uudised/laanemere-veebiviktoriini-tulemused-on-juba-teada/

26. jaanuaril toimus emakeeleolümpiaad 7.-9. klassini. Meie kooli õpilastega konkureerisid 51 õpilast 16 maakonna koolist.

Tulemused:

Kristelle Reinjärv            7. kl   10. koht (25 osalejat)

Kadi-Katharina Paap     9. kl   16.koht (26 osalejat)

30. jaanuaril  oli bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 6.-9. klassini. Ainevõistlus  viidi läbi Tartu Ülikooli Moodle`i keskkonnas. Pärnumaa 14 maakoolist võttis osa 65 õppurit, meie koolist 4 õpilast.

Tulemused:

II koht Kadi -Katharina Paap   9.kl. (22 osalejat)

Guzell Faizullin                          8. kl  11. koht (19  osalejat)

Kristelle Reinjärv                    7.kl    9. koht (15 tegijat)

Carolina Lindvee                    6.kl    6.koht (9 osavõtjat)

5. veebruaril toimus internetipõhine ühiskonnaõpetuse olümpiaadi vabariiklik piirkonnavoor 6. ja 9. klasside õpilastele.  Pärnumaalt võttis osa 9 kooli, 6. klassi õpilasi 37 ja 9. klassi õpilasi 40, vabariigis vastavalt 470 ja 774 õppurit.

Tulemused:

Sten Sild                      6. kl     4. koht, vabariigis 76.

Carolina Lindvee         6.kl      10. koht, vabariigis 180.

Kadi-Katharina Paap   9.kl      5. koht, vabariigis 64.

9. veebruaril sai teoks  geograafiaolümpiaad. Meie kooli  kahele õpilasele pakkusid konkurentsi maakonna 10 kooli parimad maateaduse tundjad.

Tulemused:

III koht Kadi -Katharina Paap   9.kl.  (12 osavõtjat)

Kristelle Reinjärv                       7.kl   7.koht (16 osavõtjat)

Palju õnne! Kiitus kõikidele osalejatele ja aineõpetajatele Agnes Leemetile ja Urve Hillepile.

Meie kooli 9. klassi õpilane Sander Vink  pälvis eriauhinna.

Tulemused:

Kristelle Reinjärv            7. kl   10. koht (25 osalejat)

Kadi-Katharina Paap     9. kl   16.koht (26 osalejat)

Tulemused:

II koht Kadi -Katharina Paap   9.kl. (22 osalejat)

Guzell Faizullin                          8. kl  11. koht (19  osalejat)

Kristelle Reinjärv                    7.kl    9. koht (15 tegijat)

Carolina Lindvee                    6.kl    6.koht (9 osavõtjat)

Tulemused:

Sten Sild                      6. kl     4. koht, vabariigis 76.

Carolina Lindvee         6.kl      10. koht, vabariigis 180.

Kadi-Katharina Paap   9.kl      5. koht, vabariigis 64.

Tulemused:

III koht Kadi -Katharina Paap   9.kl.  (12 osavõtjat)

Kristelle Reinjärv                       7.kl   7.koht (16 osavõtjat)