Warning: Invalid argument supplied for foreach() funktsioonis menu_unserialize() (rida 408 / /srv/kooliveeb/includes/menu.inc).

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable funktsioonis _menu_check_access() (rida 645 / /srv/kooliveeb/includes/menu.inc).

Sulge

Distantsõpe 11. detsember admin

Õppetöö Tootsi Lasteaed-Põhikoolis

Alates 14. detsembrist kuni 31. detsembrini 2020 on suletud kõik Põhja-Pärnumaa valla üldhariduskoolide õppehooned, õppetööks.

Toimub distantsõpe (aine- ja õppekava täitmise mahu otsustab iga kool ise).

Kooli otsusel tohib erandkorras ja usaldusmeetmeid kasutades (2+2 reegel, siseruumidest maskikandmine, v.a. kuni 12-aastased lapsed koos ülalnimetatud eranditega, desinfitseerimisvahendite olemasolu) korraldada personaalseid ainetunde ja konsultatsioone.

Kontaktõpe toimub hariduslike erivajadustega õpilastele (väikeklassis).

Kehalise kasvatuse tunnid võivad toimuda välitingimustes  kuni 10-liikmelistes rühmades, millele lisandub õpetaja.

Jälgida infot eKoolis! Õpetajate lingid on kättesaadavad koduste ülesannete alt.

Koolilõuna võimalus vastavalt soovile. Teavita sellest klassijuhatajat.

Vallavalitsuse korraldus

Jäägem terveks!

Õppetöö Tootsi Lasteaed-Põhikoolis

Toimub distantsõpe (aine- ja õppekava täitmise mahu otsustab iga kool ise).

Kontaktõpe toimub hariduslike erivajadustega õpilastele (väikeklassis).

Koolilõuna võimalus vastavalt soovile. Teavita sellest klassijuhatajat.

Vallavalitsuse korraldus

Jäägem terveks!